««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

şimdide benim hayatım :)

4 posters
YazarMesaj
ELİF (KANKAN:))

şimdide benim hayatım :) Empty
MesajKonu: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 9:52 pm

elif 1992 yılında ewde doğdu.. ebesi çok ii biriydi.. nese bu tür olayları geçiorum..
elif lisee gelince .....ya wuruldu.. ..... da onu çok sewiordu! aralarında bişiler oldu! ama elifin herşei kafasına çok takması sebebiyle hep küsüp barışıolarmış.. ama .... eliften asla wazgeçmemiş.. hep sewmiş onun bu küsmelerinden hiç bıkmamış! ve en sonunda elif kafasına taktıı o şeyleri takmaz olmuş! 4 aydan snra ...... bu emekleri sayesinde kazanan o oldu.. bundan snra birbirlerine güwenleri tam ve sewgileri sonsuz oldu.. artık sorun yoktu..
uLtrA

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimeÇarş. Nis. 25, 2007 9:57 pm

eksik çok
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 6:15 pm

bencedeeee walla ben yazardım cv ni ama kısarlarrr Embarassed
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimePerş. Nis. 26, 2007 7:34 pm

hani hayatının geri kalanı Very Happy
ELİF (KANKAN:))

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 11:20 pm

ben hayata onla başladım onun için bnm için hayat ondan snra başlıor.. daha hayatım sonlanmadı dewamını onun için yazamadım en yakın zamanda dewamını getiririm..
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 1:32 pm

ELİF (KANKAN:)) demiş ki:
ben hayata onla başladım onun için bnm için hayat ondan snra başlıor.. daha hayatım sonlanmadı dewamını onun için yazamadım en yakın zamanda dewamını getiririm..
hadii bee geçen gün ondan dolayı ayrıldık diodun deil mi...
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: şimdide benim hayatım :)   şimdide benim hayatım :) Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 1:32 pm

ELİF (KANKAN:)) demiş ki:
hadii bee geçen gün ondan dolayı ayrıldık diodun deil mi...

şimdide benim hayatım :)
1 sayfadaki 1 sayfası