««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

AŞK VE SEVGİ

5 posters
YazarMesaj
selda

selda

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 11:40 pm

Hangisi sizin için daha önemli?AŞK mı,SEVGİ mi?Karşınızdaki insana hissettikleriniz aşk mıdır yoksa sevgi?Hangisi insan hayatının wzgeçilmezidir?Hangisi bi anlık bi hewes ya da ömürlük bi duygudur?sizce AŞK nedir,SEVGİ nedir?Bunların cvbını birlikte aramaya ne dersiniz hade bakalım başlayalım ve gelecek cvplarla aşkın mı,sevginin mi daha kıymetli,daha değerli,daha önemli olduğunu bulmaya çalışalım herkese kolay gelsin
ELİF (KANKAN:))

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:23 am

bence aşk bi anlık hewes gelip geçicidir.. sewgi ise hiç bi zaman bitmez.. sewgi asla ölmez.. burdan bi insana bi söz yazmak istiorum.. ölüm bitirir diorlar sewgiyi benim sewgim ölümle bitmes.. ben seni ruhumla sewdim ruhlar asla ölmes.. anladın sen onu Smile
sarpedon

sarpedon

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:46 pm

aşk wazgeçilmez bir tutkudur bence sewgi ise her zmn içimizde bulunan ama aşk kadar tutkulu olmayan bir duygu belkide bunun nedeni daha olgun bir duygu olmasıdır
selda

selda

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 8:47 pm

aşk bi anlık gelip geçici bir hewes sevgi ise herkesin aradığı arayıpta kolay kolay hakettiği bir şekilde bulamadığı bulduğunda ise asla bırakmak istemediği bir duygudur. I love you I love you I love you

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 9:43 pm

seni çok sewiorum sen biliosun.. senden ayrı olsamda unutamıcaımı bil! kalbim seninle.. seninle olmak güzeldi.. o kendini bilio Sad
uLtrA

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 5:58 pm

aşk duyguların en kaliteli olanıdır..
sarpedon

sarpedon

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 5:59 pm

ELİF (KANKAN:)) demiş ki:
seni çok sewiorum sen biliosun.. senden ayrı olsamda unutamıcaımı bil! kalbim seninle.. seninle olmak güzeldi.. o kendini bilio Sad
wah yazık yaw kim getirdi bu hale seni elif
selda

selda

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 9:55 pm

ÖLE DEME KENANCM YAW KIZ ÇOK SEWDİ Bİ BEN ANLARIM ONUN HALİNDEN ÜZÜLME ELİF HER ZAMN YANINDAYIM UNUTMA SEN NE KARAR WERİRSEN WER BİZ HEP ARKANDA OLUCAZ KENDİN İÇİN DORU OLANA SEN KARAR WERİCEKSİN BU BİZE GÖRE DORU YADA YANLIŞ OLSADA UNUTMA BU SENİN HAYATIN
uLtrA

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 9:58 pm

selda demiş ki:
ÖLE DEME KENANCM YAW KIZ ÇOK SEWDİ Bİ BEN ANLARIM ONUN HALİNDEN ÜZÜLME ELİF HER ZAMN YANINDAYIM UNUTMA SEN NE KARAR WERİRSEN WER BİZ HEP ARKANDA OLUCAZ KENDİN İÇİN DORU OLANA SEN KARAR WERİCEKSİN BU BİZE GÖRE DORU YADA YANLIŞ OLSADA UNUTMA BU SENİN HAYATIN

sizin kadar fesat arkadaşlar yok kızım bunu böle bil ! benim hakkımda aklınızdan geçenlere sadece güldüm şimdiye kadar.
didemmm

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 6:19 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 5:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:22 pm

ben ona karşı özel duygular besledim. halada öle olcak.. ilkler unutulmaz. sende unutulmucaksın.. selda bu arada saol cnm siz hep bnm yanımdasınız (arasıra beni döwsenizde) Razz sizin kararlarınıza elbet saygı duyuyorum ne olur bilinmez.. belkide bi anlık sinirdendi ama şu an geçti! galiba bu hafta olumlu şeler olcak! bakalım yarın neler olcak? şimdiden meraktan ölüorum! kenan bu arada o bana öle bişi yaptı ki anlatmak mümkün deil.. bni çoookkk deiştirdi! onunla olmak gerçekten harika bişiiiiiii Smile
selda

selda

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:26 pm

SADECE GÜLÜORUM UUR SADECE GÜLÜORUM Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:34 pm

ya uur sende arkadaşlarıma laf etme.. bn senn arklarına laf etmiosam sende etmiceksin yada içinde kalcak.. onlara nasıl fesat dersin yağğ.. eer onlar öleyse bnde öle oluorum.. arklarıma laf ettirmem..
sarpedon

sarpedon

AŞK VE SEVGİ Empty
MesajKonu: Geri: AŞK VE SEVGİ   AŞK VE SEVGİ Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:47 pm

höyytt benim bulunduum yerde tartşma çıkarmayın kevserin dedii gibi ÇOK PİS DALARIM Very Happy:D:D hani mesela ama arkadaşlar bu forum ne kavgalar gördü birazına daa katlanamaz we çöker gibime gelio Very Happy

AŞK VE SEVGİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-