««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...

3 posters
YazarMesaj
PasificOcean

PasificOcean

...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Empty
MesajKonu: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 4:55 pm

...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Zodyaknw4

...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Burclarhi5

Astroloji Nedir?
Gökyüzündeki cisimlerin hareketini inceleyen bilime “astronomi” deniyor. Astroloji ise, bu cisimlerin yeryüzündeki etkilerini inceliyor.
Işıklar olarak tanımlanan Güneş ve Ay kişiyi en belirgin biçimde etkileyen cisimler. Sonra sırasıyla Merkür, Venüs, Mars, Jüpiter, Satürn, Uranüs, Neptün ve Pluton geliyor. Tabii bu arada Yükselen Burcu da unutmamak gerek.

Astroloji ve Burçlar
“Burcun nedir?” diye sorulduğunda şayet 21 Nisan ile 21 Mayıs günleri arasında doğduysanız, düşünmeden “Boğa” diye cevap veriyorsunuz. Peki bunun neden böyle olduğunu biliyor musunuz?
Astroloji ve burç sözcükleri duyulduğu anda hemen herkesin kafasında bir fikir uyanıyor. Artık bu kelimeleri tanımayan yok gibi. Fakat, yine de tam olarak ne anlama geldiğinin bilindiği söylenemez.

Burçların Nitelikleri
Burçlar ayrıca "nitelikler" denilen gruplara ayrılır.Bu gruplar "öncü","sabit" ve "değişken" olarak adlandırılır.Her grupta dört burç vardır.Öncü burçlar Koç,Yengeç,Terazi ve Oğlak'tır.Sabit burçlar Boğa,Aslan,Akrep ve Kova'dır.Değişken burçlar da Ikizler,Başak,Yay ve Balık'tır.
http://www.bizimyaka.com  çökmeden önce tabi:D
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 6:06 pm

teşekkürlerr
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 6:44 pm

bu konularla alakam olmasa da thanks
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 3:20 pm

sarpedon demiş ki:

BURDA SANA SORMUŞMUYUM BN SEVİYOSUN WEYA SEVMİYOSUN DİYE O SENİN GÖRÜŞÜN KENDİ GÖRÜŞÜNÜDE YAZMAN MECBURİ DEĞİL DOSTUM Cool 3.kezz Bnm forumlarıma cvp yazmanı istemiyorum okee
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:11 pm

PasificOcean demiş ki:
sarpedon demiş ki:

BURDA SANA SORMUŞMUYUM BN SEVİYOSUN WEYA SEVMİYOSUN DİYE O SENİN GÖRÜŞÜN KENDİ GÖRÜŞÜNÜDE YAZMAN MECBURİ DEĞİL DOSTUM Cool 3.kezz Bnm forumlarıma cvp yazmanı istemiyorum okee
no i'm sorry istediim yere yazarım koçum beenmiosan girme siteye olsun bitsin benden rahatsız olan yok
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:26 pm

sarpedon demiş ki:
PasificOcean demiş ki:
sarpedon demiş ki:

no i'm sorry istediim yere yazarım koçum beenmiosan girme siteye olsun bitsin benden rahatsız olan yok

YAŞ KAÇÇ??
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...   ...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:27 pm

ben cvbımı werdim karı gibi meraklı olma

...:::BURÇLAR NEDİR! NE ANLAMA GELİR!:::...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-