««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...

+3
sarpedon
cOoL.gİrL
PasificOcean
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
PasificOcean

PasificOcean

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Empty
MesajKonu: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 23, 2007 4:03 pm

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Karatebeltlogotx1

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Kcat3

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Karatechimpkl5

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Karatedx0

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Adidaskaratecontestlht9

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Adszpk0

OLDUMU İSTEDİĞİNİZZZZ lol!
http://www.bizimyaka.com  çökmeden önce tabi:D
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 5:59 pm

bi zamanlar karate çalışıodumm Neutral Neutral
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Nis. 24, 2007 6:39 pm

pasific dostum resmler süperde karate ile maymunun ne alakası war bu arada bende eski karateciyimdir kevser bi kumite müsabakası çevirebilirm bu aralar seninle Cool
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: cvp!   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 6:36 pm

Seninde hiç bişeyden anladığın yok bee kabak gibimi koyim yanii biras espirik dostum anlamadın galiba Surprised
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeCuma Nis. 27, 2007 7:18 pm

PasificOcean demiş ki:
Seninde hiç bişeyden anladığın yok bee kabak gibimi koyim yanii biras espirik dostum anlamadın galiba Surprised
dostum seni sözlerinde biraz daha dikkatli olmaya davet ediorum
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 6:15 pm

[quote="sarpedon"]
PasificOcean demiş ki:
dostum seni sözlerinde biraz daha dikkatli olmaya davet ediorum[/quot

Bu söylediğin asıl senin için geçerli ayağanı denk al dostum... Exclamation
Syhlock

Syhlock

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 7:00 pm

FARUK KANKA KAHVERENGİ (Dan2) GELMİŞKEN BİTİRSEYDİN KEŞKE!!!
http://www.bizimyaka.com(çökmeden önce)
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 7:58 pm

[quote="PasificOcean"]
sarpedon demiş ki:
PasificOcean demiş ki:
dostum seni sözlerinde biraz daha dikkatli olmaya davet ediorum[/quot

Bu söylediğin asıl senin için geçerli ayağanı denk al dostum... Exclamation
almazsam ne olur gelde aldır bakalım elemana bak ya kendini nimetten sayıyo
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 3:12 pm

Dotum senin bnmle ne alıp veremediğin war forumda konuşması kolay tabii çakala bak hem saçmalıyo forumlarda hemde gelmişsin burda artistlik yapıyosun 1oldu tamam dedik 2oldu buda tamam dedik bu son dostum wala affetmicem sndende bişi istiyorum bnm yaptığım forumlara cvp vermeni istemiyorumm!! snden daha kıymetli insanlar war forumda............... Cool
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:17 pm

iyice burasını kawga yerine çewirdiniz yaa Evil or Very Mad
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:05 pm

PasificOcean demiş ki:
Dotum senin bnmle ne alıp veremediğin war forumda konuşması kolay tabii çakala bak hem saçmalıyo forumlarda hemde gelmişsin burda artistlik yapıyosun 1oldu tamam dedik 2oldu buda tamam dedik bu son dostum wala affetmicem sndende bişi istiyorum bnm yaptığım forumlara cvp vermeni istemiyorumm!! snden daha kıymetli insanlar war forumda............... Cool
benim kimse ile alıp weremediim yok sen bana ayağını denk al dedin ya bende almıom sırf sana gıcıklık olsn istediğim yere istediğimi yazarım buna sen karışamazsın koçum burada ben çakalsam ortamda senin maymunluğun dolaşıo demektir
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:18 pm

sarpedon demiş ki:
PasificOcean demiş ki:
benim kimse ile alıp weremediim yok sen bana ayağını denk al dedin ya bende almıom sırf sana gıcıklık olsn istediğim yere istediğimi yazarım buna sen karışamazsın koçum burada ben çakalsam ortamda senin maymunluğun dolaşıo demektir

HİÇ BİŞİ DEMİYORUM!! BNM PAYLAŞIMLARIMA CVP WEERME OKE BİDAHADA MUHATAP OLMA WEYA BNM YAPTIĞIM FORUMLARDA SENİN İSMİNİ GÖRÜRSEM........................................!!!!
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:21 pm

hiç bi bok yapamassın önce yaşın kadar konuş koçum tmm mı emeğe saygı die geveleyip durduun şeyleri yaşına uyarla tmm mı büyüğe saygı koçum aile terbiesi al ööle gel
selda

selda

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 12:02 am

..................

En son tarafından Paz Ağus. 05, 2007 5:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 9:28 pm

olaylar beni ilgilendirmio selda kendi başladı susmasını da öörencek eer konuşmak istemiosan konuşma sana kalmş bişe
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 9:28 pm

olaylar beni ilgilendirmio selda kendi başladı susmasını da öörencek eer konuşmak istemiosan konuşma sana kalmş bişe
sarpedon

sarpedon

PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 8:39 am

FAZLA KONUŞMA DİYİP DURMA ADAMIN ASABINI BOZMA BU ARADA BN ÜNV.1RE GİDİYORUM KİM DAHA BÜYÜK BİLMİYORUM ARTIK BANA ÇOCUK MUHAMELESİ YAPMA KİMİN KÜÇÜK OLDUĞU ORTADA..........SUSSSSS KESSSSSSSSS DEWAM EDERSE.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 1:09 pm

PasificOcean demiş ki:
FAZLA KONUŞMA DİYİP DURMA ADAMIN ASABINI BOZMA BU ARADA BN ÜNV.1RE GİDİYORUM KİM DAHA BÜYÜK BİLMİYORUM ARTIK BANA ÇOCUK MUHAMELESİ YAPMA KİMİN KÜÇÜK OLDUĞU ORTADA..........SUSSSSS KESSSSSSSSS DEWAM EDERSE.........................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Evil or Very Mad
ne yapabileceğini göster kuru gürültü yapma erkeklik lafla deil davranışla oluo
didemmm

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 7:55 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 7:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 9:05 pm

ne oldu didem
didemmm

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 8:11 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:34 pm

bende ööle tahmin etmiştim ztn
didemmm

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 10:09 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 7:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
keremcemci(asli)

keremcemci(asli)

MesajKonu: Geri: ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...   ...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::... Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 9:46 pm

lol!

...:::KARATE ÇOK YOĞUN İSTEK ÜZERİNE:::...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki