««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)

3 posters
YazarMesaj
ELİF (KANKAN:))

arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Empty
MesajKonu: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 7:47 pm

ya arkadaşlar hepiniz çok özledim. bu sene 2 b radyoloji olarak geçen seneye oranla azalacağız 17 kişi olcaz:( üzücü bi durum.. bakalım neler olacak? tahmini olan yazsın..
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 9:11 pm

gerçektende boş kalmasın diye yazmışın elif tebrikler
selda

selda

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePtsi Tem. 16, 2007 10:56 pm

.........

En son tarafından Paz Ağus. 05, 2007 4:36 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 4:34 pm

arasında yine konuşma metni çıkar di mi Very Happy
selda

selda

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimeSalı Tem. 17, 2007 9:51 pm

.............

En son tarafından Paz Ağus. 05, 2007 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 7:23 pm

beni aramayanı ben aramam hıh.. arkada bi fon müziği: aramam sormam bir daha yalwarsan bile ALLAH'a falan hesabı..Smile ksım bizim adsl bozuldu, internete işim olduunda giriom Sad kardeşimi sünnet ettirdik kız bu arada.. sonracığıma pazartesi uşağa gitcez orda düğün yapcaz off ya çok sıkıcı ama napalım.. bu yaz tatili size pek zaman ayıramadım arkadaşlar işler yoğun kardeşim falan. nese hade byesss
selda

selda

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimeÇarş. Tem. 18, 2007 10:10 pm

..............

En son tarafından Paz Ağus. 05, 2007 4:37 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 2:50 pm

ula bi sünnet olayına el atmamıştın selda ona da laf sööledin ya helal ossun

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 3:12 pm

yaa dalga geçmein kardeşimle:P arama kız beni tamam ben pazar akşamı gidiom zaten..
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)   arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :) Icon_minitimePerş. Tem. 19, 2007 3:38 pm

ben ariim Very Happy

arşivi boş bırakmışsınız dolduriim bare :)
1 sayfadaki 1 sayfası