««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

sizi mutlu eden olaylar (yada komik)

4 posters
YazarMesaj
ELİF (KANKAN:))

sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Empty
MesajKonu: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 10:08 pm

sizin çok komik utandıınız anlarınızı mutluluklarınızı anlatacağınız bi yer açtık.. hadi hep beraber paylaşalım

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 10:10 pm

8 yaşımdayken kollukları bacağıma takmıştım.. kafam aşağıda kaldı çok kötü oldum boğuluodum adamın teki beni kurtardı.. benim bu gerizekalılığım o zaman tespit edildi.. Smile
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 3:55 pm

ehh işte senden başka ne beklenirdi ki cnm Very Happy
didemmm

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 5:02 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 5:04 pm

bize sökmes kii

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 6:45 pm

ya aşkolsun size yaa.. bende biliorum salak olduumu Razz nie yüzüme wuruosunuz.. bnm daa ne olaylarım war.. bi keresinde ayağım kaydı pastanın üstüne oturdum kardeşlerim geldi pasta boşa gitmesin die bacağımdan pasta yiyolardı..
didemmm

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 7:45 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 9:52 pm

kısım walla kusabilirsin çünkü bende kusuodum.. benle takılan ölür zaten kopar benle.. bnm rezilliklerim bu kadarda deil bi sürü.. ama neden siz rezilliklerinizi anlatmıosunuz hep ben anlatmayayım Smile
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:25 pm

ELİF (KANKAN:)) demiş ki:
kısım walla kusabilirsin çünkü bende kusuodum.. benle takılan ölür zaten kopar benle.. bnm rezilliklerim bu kadarda deil bi sürü.. ama neden siz rezilliklerinizi anlatmıosunuz hep ben anlatmayayım Smile
benim ööle bi problemim olmadı bu zmna kadar Very Happy
didemmm

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 3:14 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:57 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
selda

selda

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 3:54 pm

arkadaşlar elifin artık ne kadar gerizekalı ve salak biri olduğunu anladınız mı?onun yanında neler çektiğimi bi ben bilirim bi de Allah bilir yakında bende salaklaşırsam şaşmayın elif yüzündendir lol! lol! lol!
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 6:31 pm

yok yaw elif senin yanında adam olabilir ama sen onun gibi olmassın merak etme bu arada didemcm kimden utanıon Very Happy

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 7:04 pm

ya kenan sen şimdi güzel bişi mi söledin anlamadım :S inş. güzel bişidir Smile
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 7:12 pm

ii bişe ii
selda

selda

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 8:25 pm

yaw diorum bu kızın tahtaları eksik anlamıo anlamıycakta yorma kendini elifcm geç algılıo biliosun boşwer sen keyfine bak lol! lol! lol!
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 6:00 pm

ortamı kaynatmayın Smile anlıcak kız zamanı gelince
didemmm

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 8:35 pm

beni unuttunuz heyyl Exclamation
selda

selda

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 9:49 pm

YOK KENAN YAW BİRAZ ZOR ANLAMIO BU ARADA SENİ UNUTURMUYUZ DİDEMCM YAW UNUTMAMIZA FIRSAT WERMİOSUN Kİ HEMEN Bİ YERLERDEN ÇIKION Very Happy Very Happy Very Happy
didemmm

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 6:21 pm

huyum kurusun yaaww tongue tongue tongue

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:25 pm

ya şimdi siz beni beenmior musunuz? Sad bana demediiniz laf kalmadı bea! walla çok kırıldım çoookkk.. tmm salağız çatlağız ama selda bilio zamanı gelince aklı başında bi kızda olabilioruz..
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: sizi mutlu eden olaylar (yada komik)   sizi mutlu eden olaylar (yada komik) Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:51 pm

ewt dooru bozuk saat bile günde 2 kere doğruyu gösteriodu deil mi elifcm lol! Very Happy

sizi mutlu eden olaylar (yada komik)
1 sayfadaki 1 sayfası