««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die

+3
cOoL.gİrL
selda
sarpedon
7 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
sarpedon

sarpedon

çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Empty
MesajKonu: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 2:25 pm

Sıcak bir yaz günüydü.İki aşık bu güzel günü kimsenin olmadığı bir koyda deniz we martı korosunun birlikte söylediği şarkılar eşliğinde birbirlerine bakarak,sevgi sözcükleri söyleyerek geçiriyorlardı.Neredeyse güneş batmak üzereydi...
Cerenin aklına birden birşey geldi.Sorup sormamakta tereddüt ediodu.Bu yüzden yüz ifadesi değişmişti.Kağan artık buna alışkın olduğundan gülümseyerek:"hadi söyle artık" dedi.Ceren tüm masumiyetiyle konuşmaya başladı:"aşkım ben seni aldatsam ve sen bunu görsen ne yapardın?"
Kağan birden ciddileşti.Biraz düşündükten sonra cevap verdi:"ne yapardım önce bundan emin olmak için seni takip ederdim.emin olduktan sonra uygun bi ortamda önce seni sonra onu we en son da kendimi öldürürdüm büyük ihtimalle"
Ceren irkildi.Yüzü bembeyaz kesilmişti.Kağan birden gülmeye başladı we "Ben sana kıyabilir miyim" dedi sonra dewam etti "Ne yapabilirm ki sen o kişiyi benden çok sewersen elimden bişey gelmez.Bana sadece bir daha karşına çıkmamak üzere gitmek düşer."Başını öne eğmişti sonra gülümseyerek Cerenin yüzüne baktı "ama sen böyle bişey yapmazsın değil mi canım" dedi.
Ceren Kağanın boynuna sarılarak "Sana asla böyle bişey yapmayacağım.Seni asla bırakmam" dedi.
Ceren Kağanın omzuna başını koydu we birlikte güneşin batışının oluşturduğu o muhteşem manzarayı seyrettiler...
YZN:bn Very Happy
selda

selda

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 2:29 pm

TEBRİK EDERİM GÜZEL OLMUŞ
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 5:39 pm

wayyyyy süpermişşş
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
ELİF (KANKAN:))

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 6:01 pm

yazcaın şey bu muydu kenan.. ben komik bişi bekliodum. ama yinede eline sağlık güzel olmuş.. ama ben daa güzel şeyler yazıorum Smile yinede bu güzel bi hikayeydi.. SmileSmile
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 8:20 pm

ELİF (KANKAN:)) demiş ki:
yazcaın şey bu muydu kenan.. ben komik bişi bekliodum. ama yinede eline sağlık güzel olmuş.. ama ben daa güzel şeyler yazıorum Smile yinede bu güzel bi hikayeydi.. SmileSmile
elifcim ben komedi yazarı deilim üzgünüm bu arada bırakda seni başkaları övsün Very Happy
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 8:56 pm

ewet elif seni başkaları öwsünn drunken
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 9:04 pm

DiMaNiAk_KeVsEr demiş ki:
ewet elif seni başkaları öwsünn drunken
destek için thanks
selda

selda

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 12:41 am

elif seni başkaları övcekmiş bak herkes öle dio hade bende diim bari bırakta seni başkaları övsün(zinciri bozmayalım dimi) tongue
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:58 pm

selda demiş ki:
elif seni başkaları övcekmiş bak herkes öle dio hade bende diim bari bırakta seni başkaları övsün(zinciri bozmayalım dimi) tongue
bende diodum bu selda eksik kalmış nerde bu die şimdi tamam oldu Very Happy
PasificOcean

PasificOcean

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:30 pm

DOSTUM YEME İNSANLARI AYNISINI @NET SİTEDE GÖRDÜM KİMİ KANDIRIYOSUNN Laughing
http://www.bizimyaka.com  çökmeden önce tabi:D
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:33 pm

PasificOcean demiş ki:
DOSTUM YEME İNSANLARI AYNISINI @NET SİTEDE GÖRDÜM KİMİ KANDIRIYOSUNN Laughing
senin görüşün saygı duyarım ama ben sen deilim başkalarının yazdıını alıp kopyala yapıştır yapiim sırf benim yaptıımı yapmak istiosun ama sen beceremezsin onu bnim yazdıımı kaç kişi gördü al bu da sana kapak olsun koçum toysun daa anlamazsın
selda

selda

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 11:52 pm

YA YETER ARTIK BU NE YAW SÜREKLİ Bİ TARTIŞMA İÇİNDESİNİZ ÇOK UZATTINIZ BİLMEM FARKINDA MISINIZ?BEN SIKILDIM YETER YA YETEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRR Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 5:38 pm

BENCEDE BURAYA NE İÇİN KAYIT OLDUĞUNUZU HALA BİLMİOMUSUNUZZ Evil or Very Mad
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 9:33 pm

prencess_KeVsEr demiş ki:
kevser ben neyin ne olduğunu biliyorum bu 1 sen git sewgiline konuş bana konuşma bu 2 o yazılan tartışmaların hepsini sileceim ama hala densizliğine devam ederse de cvbımı weririm bilirsin
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeSalı Mayıs 01, 2007 9:33 pm

prencess_KeVsEr demiş ki:
kevser ben neyin ne olduğunu biliyorum bu 1 sen git sewgiline konuş bana konuşma bu 2 o yazılan tartışmaların hepsini sileceim ama hala densizliğine devam ederse de cvbımı weririm bilirsin
selda

selda

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 5:17 pm

BİLMEZ MİYİZ?
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 5:26 pm

ewet cnmmm Very Happy
didemmm

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 11:13 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 5:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 11:54 pm

ayy allahım ya Very Happy
didemmm

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 11:55 am

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 5:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 3:52 pm

didemmm demiş ki:
ahh aşk ahh nEEEE güzEEEEl şey Exclamation
aşık olmuş bu kız yazık yaw
didemmm

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 4:56 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 5:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 4:58 pm

emin misin
didemmm

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 7:48 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 5:25 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

MesajKonu: Geri: çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die   çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:32 pm

ii bakalım ama sen aşık olmuşun belli

çok isteyenler wardı sende bişeler yaz die
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki