««ѕαğℓıкçıуız»»
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
««ѕαğℓıкçıуız»»

нαу∂αяραşα вüℓєηт αкαя¢αℓı ѕαğℓıк мєѕℓєк ℓιѕєѕι

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GÜZEL SÖZLER

5 posters
YazarMesaj
ELİF (KANKAN:))

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:36 am

-----hoşçakal ALLAHa emanet ol taby ALLAHın warsa.. hoşçakal aşk sende kalsın sanmam işine yararsa..
-----gülüşler yalan artık sewdalar dumanaltı.. sigaramın ucunda yakacaım bu aşkı.. çak kibriti gör dumanı..
-----bizim yüreimizde kaderimiz doğuştan yazılır şiirlerimiz hayatımızı anlatır sewgimiz yüreimiz kadar mert olurçç unuttum kelimesi sadece mezar taşında olur..
-----dönüşü yok gelemem artık gelipte seni bulamam artık.. bırak bu seda böle kalsın kadere isyan edemem artık..
-----hiç zorlanmamıştım kalbimden gelen sesi kelimelere dökmekte.. içimdeki duygulara hakim olamıorum nedense! sözlerim war sölemeye korkum engel sözlerime..
-----gece midir seni bana düşündüren yoksa bn miiim seni düşünmek için gecei bekleen! gözlerin midir rüalarımı süsleen yoksa bn miim gözlerini görmek için rüya gören
-----
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:52 pm

düşünerek doğmadık ama düşünerk yaşıyoruz bugünleri we düşünerek getireceğiz yarınları...
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 5:28 pm

tşkrlrr
https://radyoloji-1b.yetkin-forum.com
didemmm

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeCuma Mayıs 04, 2007 5:59 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:48 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeÇarş. Mayıs 09, 2007 8:30 pm

didemmm demiş ki:
güsel sözler kıslar aferin size Smile
yalnız ben kız deilim
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePerş. Mayıs 10, 2007 9:42 pm

didem ayıp ettin kenancığıma bu yapılır mı?

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: biraz daha güzel söz   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:02 pm

---gülebildiin kadar mutlusun üzülme! belki ağladııın kadar güleceksin! sakın bitti sanma herşei! sewdiin kadar sewileceksin
---şerefsizim sana geri dönersem! aklıma bile getirmem sen beni silersen! hani o ölümüne sewdamız nerde! ismini aklımdan çıkarmasam bile! nefretimsin artık dönüp bakmam bile!
---öyle bi özlem war ki içimde anlatmak az gelir! öle bi iz kaldı ki mazimde bunu kalbim bilir! yolların tuzak aşkların yasak olduu yüreğimin içinde sen warsın! ancak seninle birlikte yürek denir
---ben senn yaşadıın gizli bi macerayım! anlatılmaz bi roman kapanmaz bi yarayım sığındııın limanlar unutturamaz beni.. BEN SENN YÜREİNDE EN BÜÜÜK FIRTINAYIM..
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:14 pm

yürü be
yalnız doğdum yalnız büyüdüm we biliyorum yalnız öleceğim ancak artık yalnız yaşamayacağım!...(kenandan özlü sözler:D)

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:39 pm

---anladım ki yerin dolmamış.. kalbimi kimse çalamamış kalbim sadece awunmuş.. aklım sadece yanılmış..
---bi heyecandı bizimkisi! sonumuzdu grur meselesi! ne yazıkki ayırdı bizi! şimdi git yoluna dönme bi daha..
---bitecekse biter herkes kendi yoluna gider bizim gibi garipler bunuda atlatabilirler..
---onca yıl geçti bak unutmadım.. sewgiler yalanmış anladım.. şimdi bni yarım bıraktın nolur geri dön aşkım..
---sewgim sonsuz nefretim geçici.. ah bu aşk beni benden edici.. ya o bana geri döncek yada ben bu diyardan gidici..
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 1:17 pm

elif nerden çaldın len bu kadar sözü ama yine de uuraştın thanks
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 1:25 pm

sarpedon demiş ki:
elif nerden çaldın len bu kadar sözü ama yine de uuraştın thanks
Very Happy
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 1:28 pm

ama kevsercim ne konuştuk seninle
didemmm

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 3:13 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 6:32 pm

bişe deil yaw bana arada esinti gelio ööle Very Happy
didemmm

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 8:36 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
selda

selda

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePtsi Mayıs 14, 2007 9:51 pm

BENCEDE Wink
didemmm

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 6:26 pm

..

sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 7:53 pm

oke gelince söölerim ama ben ztn bol bol şiir yazıom Very Happy
didemmm

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2007 11:25 pm

..

En son tarafından Çarş. Haz. 13, 2007 4:50 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
cOoL.gİrL
Site Admini
Site Admini
cOoL.gİrL

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimeCuma Mayıs 18, 2007 8:28 pm

ben biliodummm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
sarpedon

sarpedon

GÜZEL SÖZLER Empty
MesajKonu: Geri: GÜZEL SÖZLER   GÜZEL SÖZLER Icon_minitimePaz Mayıs 20, 2007 2:56 pm

aa sana ne zmn söölemiştim ki

GÜZEL SÖZLER
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» elifinkiler gbi soguk espriler:)))